2021. szeptember 5., vasárnap

2021. szeptember 4., szombat

Lelassulhatna az idő

Második rész első része -- avagy az van, hogy nem fejezetekre bontva írtam, így utólag nehéz belőle fejezeteket csinálni, és a második olyan hosszú lett volna, hogy két részre bontottam inkább. 

Enides részek jönnek most egy darabig, Remust csak megemlítjük néha, bocsi mindenkitől, aki pörgős R/S sztorit várt volna, ez nem az a történet. :$

2021. augusztus 29., vasárnap

Lelassulhatna az idő

Ő lenne a készülőben lévő regényke első fejezete. A Harry-születéses bigyó folytatása, olvasni kell hozzá, Enid miatt egyrészt, másrészt a mindenféle utalások miatt. Igazából egy csomó régebbi bigyómra utalgatok benne, szóval tessék olvasni mindent. :D 

A szokásos szereplőkön túl ezúttal a Rend-tagok közül is loptam párat Jo nénitől - hát, a nevüket legalábbis, a személyiségüket biztos nem. Dorcast shippelem Benjyvel, ha ez esetleg zavar valakit, akkor jelzem a biztonság kedvéért. Meg azt is, hogy nagyon más stílusban és szinte mindenben, mint amit eddig írtam. Magamnak kezdtem el pötyögni, és igazából az volt vele a célom, hogy minél többet írjak minél gyorsabb - ez nyilván meglátszik a minőségen, sajnálom. De nagyon-nagyon szeretnék végre befejezni valami hosszabbat, szóval ha nem jön a folytatás, akkor valószínűleg meghaltam. ^^" Igyekszem majd hetente feltenni a következő részeket, meg igyekszem vele haladni és befejezni közben.

18+, van benne gyilkosság, erotikus tartalom, erőszak, fizikai részletesen leírva, nemi említés szintjén.

Álommanó


Versikézünk, gügyörészünk. Ez lesz az általános "borító" [kivéve egy folytatásos téli mesét], ha ezt a képet látjátok, tudjátok, hogy nem szabad kattintani. :D Nincs költői vénám, ezeket a kis bigyókat tényleg csak úgy pötyögtem kínosan rövid idő alatt ilyen-olyan célból, de na, gondolom, ebben is lehet fejlődni, ha többet gyakorol az ember, és talán a "nyilvánosság" ad némi ösztönzést a jövőben. + addig is írok szenvedés helyett. *befejezi* 

2021. augusztus 28., szombat

Gondoltam egy nagyot...

... és az van, hogy 

a.) van nekem néhány pici gyerekvers és mesepróbálkozásom, és mivel ezek olyan dolgok, amik nem igényelnek sok-sok percet, vagyis a napi semmittevéseim közepette tudnék ilyesmit firkálgatni/gyakorolni, fel fogom őket ide tenni, hátha az ad némi motivációt. :$ akit nagyon elijeszt, annak bocsi, egyértelmű lesz majd, hogy mi nem fic, el fogjátok tudni kerülni + tényleg alig pár darabka van egyelőre. természetesen maradunk R/S fanfic-kuckó, annyira, hogy 

b.) pötyögök egy regényke hosszúságú R/S valamit. igazából a Harry-születéses bigyó folytatása -- avagy igen, tökéletes érzékem van hozzá, hogy a legkevésbé kedvelt (itt is hatalmas köszönet annak a két tündérnek, aki írt nekem visszajelzést ♥♥) történeteimmel foglalkozzak, bár a megnyitásszám amúgy meglepően magas - de gondolom, többek között a saját szereplő miatt sem tetszett sokatoknak az a bigyusz. na most a regénykével az a helyzet, hogy igazából ennek a bizonyos sajátszereplőmnek a történetét szeretném elmesélni, R/S keretekbe ágyazva, nyilván. valamivel a felénél túl járhatok most, lassan lehet, hogy elkezdem megmutatni -- lényeg az, hogy a közeljövőben gyerekversekre meg háborús-szenvedős folytatásos R/S ficre lehet számítani, rövidkéket egy darabig nem tervezek pötyögni. ((aztán lehet, hogy elvisz a covid, mielőtt bármivel bármire jutnék... ^^")) 

jahm, és látom ám a statisztikát, látom, hogy egész sokan meg szoktatok itt fordulni -- nem harapok, se a rosszra, se a jóra, meg tényleg jó lenne, ha nem úgy tűnne, hogy magamban beszélek, szóval aki erre jár, küldhetne nekem egy nagyölelést vagy Nagron gifet vagy egy hús-vér Siriust (Regulust is elfogadok), mert kicsit kezdek már megzakkanni a másfél éve tartó karanténban (avagy igen, vagyunk páran, akiknek az oltás is kockázatos, és csak a teljes elszigeteltség marad), és tényleg nagyon jól tudna most esni minden nem-vagy-egyedül gesztus. :$ 

2021. július 16., péntek

„…és leendő keresztapa!”


[[valaki keressen nekem egy normális képet felemás (cuki) zoknikról]]

Az este (és reggel), amikor *dobpergés, mert tuti, hogy nem hittétek volna, hogy ezen a blogon ilyen történet is fel fog bukkanni* Harry megszületett. AU, mert itt Harry nem otthon születik -- igazából évekkel ezelőtti ötlet ez is, akkor még ki sem mozdultak volna otthonról, de aztán ahogy most elkezdtem kiegészítgetni az akkori dolgokat, elszabadult a történet, és kellett bele valami kis csavar. :$

Teljesen idegen tőlem egyébként a téma, nyilván nem is ezen van a fókusz, de na, akkor is ez tulajdonképpen a lényege. :D Nagyon hosszú lett, és az az igazság, hogy amikor rádöbbentem, hogy milyen hosszú lesz, arra is rádöbbentem, hogy normális színvonalon ezt biztosan nem fogom megírni, mert túl sok idő lenne – szóval tekintsétek úgy, mint egy piszkozatot, az esetlen mondatokért bocsánatot kérek, de ez tipikusan az a történet, amit vagy ilyen formában mesélek el, vagy sehogy – és én szerettem volna elmesélni. :)

 

2021. június 19., szombat

Emlékek

  Régebbi kis valami, megtaláltam, leporoltam, eléggé semmilyen, a vége pedig nagyon kínosan nyálas, de van, szóval megmutatom. Lie low at Lupin's, Sirius alszik, Remus önmarcangol. 

2021. június 17., csütörtök

Változások

Beszélgetős bigyusz, félnapos nyaralás, Remus, Sirius, Lily, James, Harry, pár hónappal Lily és James halála előtt. Diszfunkcionális örökszerelem, a miért-nem-bíztak-Remusban lett volna a kiindulópont, aztán... ez lett belőle. Vannak benne pillangós hajcsatok. Meg lekváros kenyér, piros szalvétában.