fanfiction. slash. elhibázott képzeletéletek és hiábavaló képzeletszerelmek. főleg Remus/Sirius.
2019. december 15., vasárnap
(Hinni a Mikulásban)
Karácsony, Mikulás. Roxfort és egy csipetnyi Roxfort után. (Nagyon kis semmilyen, de azért remélem, van benne valami, ami szerethető. :$)
A kép innen van.
2019. november 10., vasárnap
"Megérte"
Megkésett Sirius-szülinap. Roxfort, Tekergők, telihold után, csapnivaló tündérkeresztanyák, gyengélkedő.
(Múlt héten kezdtem el pötyögni, hirtelen felindulás volt, de azért befejeztem.)
2019. február 14., csütörtök
2018. december 24., hétfő
Boldog karácsonyt! :)
Szánom-bánom, de idén nem hoztam semmi "meglepetést" karácsonyra, üres kézzel (és néhány ritkaidétlen karácsonyi pulcsiba bújtatott, fagyöngy alatt puszilkodó képzeletfiúval :)) kívánok nagyon-nagyon boldog ünnepeket minden erre tévedőnek. ♥♥♥
2018. november 9., péntek
2018. november 3., szombat
17
Nagyon boldog, Remus-ölelésekben és James-nevetésben gazdag 59. képzeletszületésnapot, Sirius! ♥
[Update: Kitettem egy szavazásszerű visszajelzési lehetőséget minden történet alá - nyomkodjatok nyugodtan. :D]
2018. november 1., csütörtök
"... minden nap halloween"
Három halloween – és még sok másik. Roxfort és Roxfort után, háborúemlítés, mozizás, és az az éjszaka.
(Szégyellem magam, mert erre az alkalomra (ezekre az alkalmakra, mert Sirius szülinapjára valószínűleg nem lesz már időm pötyögni semmit :() illett volna valami mélyebb bigyót hozni, de csak ennyire futotta, ez is utolsó pillanatos rögtönzés volt. Bocsánat. :()
kategória:
háború,
Halloween,
Lily/James,
Remus/Sirius,
Roxfort,
Roxfort után - Azkaban előtt,
Tekergők
2018. szeptember 25., kedd
Emlékbuborékok 1-2 (töredékek)
Ez elvileg egy kisregény lett volna a Jamesék esküvőjétől egészen Harry keresztelőjéig terjedő időszakról.
Ez gyakorlatilag egy kisregény lett volna Sirius hajáról (téves infón alapuló kisregény ráadásul: úgy emlékeztem, hogy Siriusnak a Jamesék esküvőjén készült fotón volt rövid a haja, de azóta utánanéztem, és kiderült, hogy nem azon, hanem a főnix rendjés fényképen. :$).
Valójában ez egy olyan kisregény, ami sosem fog megszületni, mert 4-5 éve nem haladtam vele, és már motivációm sincs, hogy megírjam olyannak, amilyennek eredetileg terveztem. Néhány rövidke töredék-jelenetke készült el belőle csupán - ezeket most összeszedtem, sorba rendeztem, kicsinosítottam kicsit, hátha találtok bennük valamit, ami elgondolkodtat a fiúk kapcsolatáról, vagy netalántán tetszik. :)
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)






