2018. szeptember 25., kedd

Emlékbuborékok 1-2 (töredékek)


Ez elvileg egy kisregény lett volna a Jamesék esküvőjétől egészen Harry keresztelőjéig terjedő időszakról.
Ez gyakorlatilag egy kisregény lett volna Sirius hajáról (téves infón alapuló kisregény ráadásul: úgy emlékeztem, hogy Siriusnak a Jamesék esküvőjén készült fotón volt rövid a haja, de azóta utánanéztem, és kiderült, hogy nem azon, hanem a főnix rendjés fényképen. :$).
Valójában ez egy olyan kisregény, ami sosem fog megszületni, mert 4-5 éve nem haladtam vele, és már motivációm sincs, hogy megírjam olyannak, amilyennek eredetileg terveztem. Néhány rövidke töredék-jelenetke készült el belőle csupán - ezeket most összeszedtem, sorba rendeztem, kicsinosítottam kicsit, hátha találtok bennük valamit, ami elgondolkodtat a fiúk kapcsolatáról, vagy netalántán tetszik. :)   

2018. július 17., kedd

Jövőtervek


Roxfort. Tekergők, Regulus, suli utáni tervek, háborúemlítés.

2018. június 18., hétfő

Lehetett volna


FFXV, Ignis/Noctis, nagyon OOC karakterek minden szempontból - Iggyt pl megpróbáltam első körben kacifántosan... izé, választékosan beszéltetni, de magyarul annyira komikusnak hat szerintem, hogy inkább átírtam/leegyszerűsítettem. ^^"

Limonádé


Final Fantasy XV, Prompto/Noctis, kb 15-16 évesen, OOC-n. Első csók, vagy valami olyasmi.

Túl


Roxfort, este, leckekörmölés.

When dawn breaks... (you'll know it.)



Final Fantasy XV, Ignis/Noctis, OOC.
 

Helyzetjelentés

Újra írok. Olyan fiúkról, akik senkit nem érdekelnek és akikkel bánni sem tudok, de kell a nyomi kis lelkemnek hogy képzeletvilágokban kalandozva képzeletfiúk képzeletszerelmeiről ábrándozzak. Lényeg, hogy a blog egyelőre újra nyitva lesz, Final Fantasy XV és Remus/Sirius (nem tudok elszakadni tőlük, bocs) bigyók várhatóak meghatározatlan időközönként, illetve szeretnék a nyáron végre hozni egy új részt az évek óta hanyagolt Voldemort-paródiához, ami mostanra valószínűleg már szintén nem érdekel rajtam kívül senkit, de furdal miatta a lelkiismeret. Nagyölelés mindenkinek, aki néhanapján még betéved ide. :) 

2018. április 7., szombat

szünet/vége

Egy darabig biztosan nem lesz itt semmi - avagy igen, célt ért a másfél éve húzódó gyűlölet- és lejáratóakció, mely szerint egy "írni nem tudó", "karaktermeggyalázó", "Remie-másoló", "rövid kis semmiségeket írogató", "Wolfstar community romboló" szaralak vagyok. Az idézetek forrásainak üzenem, hogy lehet örülni.

Anno egy hatalmas magánéleti tragédia és traumasorozat és a velejáró lelki bajok elől menekültem a fanficekbe. Arra persze nem volt elég ez a kis képzeletvilág, hogy rajta felkapaszkodva kimásszak a gödörből, de legalább egy csendes, biztonságos, gyakran mosolygásra okot adó kis kuckó volt, ahol olyan kedves szavakat kaptam Tőletek, amiket sosem hittem volna, hogy valaha hallani/olvasni fogok, és amikről továbbra se merem hinni, hogy megérdemeltem őket, de - pont ezért is - nagyon-nagyon szépen köszönök mindent. ♥ 

Aztán jött pár idióta kislány a kétszínű, elmebeteg tyúkanyójuk vezérletével, és szépen elérték, hogy legalább akkora szorongást jelentsen már az írás is, mint amivel minden nap küzdök a valóságban is. Oda a biztonságos, szerető kis képzeletvilágom, gyomorgörcs minden egyes bepötyögött szó, pánikroham minden egyes közzétett történet -- alig van már belőlük az utóbbi időben, ezt biztosan észrevettétek. :( Rettegek, ha azt látom, hogy új hozzászólás érkezett, vagy csak kiemelkedően magas az aznapi látogatók száma az oldalon. Nem tudok a történetkéimről beszélni - még akkor sem, ha pozitív, csupakedvesség, csupaszeretet kommentekre kellene válaszolnom. Másfél éve tartozom több levéllel - nem felejtettelek el Titeket, kitartóan imádlak Titeket, és tudom, hogy hihetetlen, de egy ennyire szorongós kis nyomi vagyok, aki hónapok óta csak annyi választ tudna magából kipréselni, hogy "Köszönöm. ♥ Hogy vagy? :)". Ezt meg szégyellem elküldeni válaszul arra a sok-sok kedvességre, amiket Tőletek kaptam. Ne utáljatok nagyon. :(  

Lényeg, hogy egy ideig fölösleges idejönni, viszont fel lehet iratkozni oldalt a hírlevélre - aztán majd kiderül, hogy egy új fic, vagy egy végleg vége poszt következik. Addig is köszönök mindent. ♥