Hetedik rész, ebben már történik is valami.
fanfiction. slash. elhibázott képzeletéletek és hiábavaló képzeletszerelmek. főleg Remus/Sirius.
Harmadik rész. Még több Enid, bocsi érte mindenkitől, nem is emlékeztem már, hogy ennyire elhúztam az elejét. :$ Majd beindul a történet idővel, eskü. :$
(Anno egy pályázatra pötyögtem [nyilván nem kellett senkinek xD], karakterszám-limittel, azért ilyen kurta-furcsa, de az ötletet szerettem, lehet, hogy majd valamikor kibővítem.)
Második rész első része -- avagy az van, hogy nem fejezetekre bontva írtam, így utólag nehéz belőle fejezeteket csinálni, és a második olyan hosszú lett volna, hogy két részre bontottam inkább.
Enides részek jönnek most egy darabig, Remust csak megemlítjük néha, bocsi mindenkitől, aki pörgős R/S sztorit várt volna, ez nem az a történet. :$