nem vagyok jól, nagyon nem, írni egy darabig biztosan nem fogok, bocsi mindenkitől.
update [02.09.]: nem tudom, meddig bírja még a szívem (szívritmuszavarral, szinte állandó palpitációval, mellkasi nyomással, fulladással, felkelni-sincs-erőm fáradtsággal is csak március végére sikerült időpontot szerezni a kardiológushoz), ha nem jelentkezek többet, akkor addig bírta. köszi, hogy olvastatok. ♥

