2022. június 24., péntek

még mindig csak helyzetjelentés

Csacsogok megint videóban, mert amúgy teljesen szét vagyok esve, bocsi. :$ (Az nagyon nem volt egyértelmű, hogy a saját megnyugtatásomra pötyögnék majd esetleg ide Firenzéről és Pisáról - nem tudom, lesz-e belőle valami, ha igen, akkor előre is bocsi a következő személyes posztért is. :$)

2022. június 16., csütörtök

életjel

bocsibocsi mindenkitől, nem jelezte a blogger a hozzászólásokat, válaszolok meg majd mesélek, addig is bocsi, és kösziköszi, hogy itt vagytok még ♥

2022. május 9., hétfő

Ez így még biztosan túl korai...

 Még mindig Enidék. :$ Ne utáljatok nagyon. :$

2022. május 7., szombat

Csak nevek

 

Roxfort, éjszaka, nevekben előre megírt életek.

2022. május 5., csütörtök

miért, ha nem lehet


Azkaban és Azkaban után, a szokásos diszfunkcionális örökszerelem, de nem, ez még mindig nem olyasmi, amiért szeretni fogtok. Bocsi. :$

2022. május 3., kedd

Hóanyó éjjel


Tél/karácsonyhangulatom van a közelgő nyár örömére. ^^"

(tényleg hozom majd Siriusékat is, bocsibocsi, szét vagyok esve :()

2022. április 29., péntek

Ez így még biztosan túl korai...


Enidék. Megint. Bocsi. Jön majd érdekesebb-értékelhetőbb tartalom is, eskü. :$

2022. április 24., vasárnap

Ez így még biztosan túl korai...


Enid/Teo karácsonyi bigyusz, agyonporcukrozva, rétestészta hosszússágban. Itt-ott felbukkannak üzenetek és utalások szintjén Siriusék, a regénykémre is vannak utalások, de tudom, hogy nem ezért jöttök ide, tudom, hogy senkit nem érdekel, de izé, van, szóval akkor már legyen itt. :$ Ez lenne a legeleje, befejezve még nincs, fogalmam sincs, hány rész jön még, de jön, szóval... bocsi érte. :$ Mentségemre szóljon, hogy nem hagynak mást írni, amíg el nem mesélem a közös kis cuki-nyomi karácsonyukat. ^^"