Csacsogok megint videóban, mert amúgy teljesen szét vagyok esve, bocsi. :$ (Az nagyon nem volt egyértelmű, hogy a saját megnyugtatásomra pötyögnék majd esetleg ide Firenzéről és Pisáról - nem tudom, lesz-e belőle valami, ha igen, akkor előre is bocsi a következő személyes posztért is. :$)
fanfiction. slash. elhibázott képzeletéletek és hiábavaló képzeletszerelmek. főleg Remus/Sirius.
2022. június 24., péntek
2022. június 16., csütörtök
életjel
bocsibocsi mindenkitől, nem jelezte a blogger a hozzászólásokat, válaszolok meg majd mesélek, addig is bocsi, és kösziköszi, hogy itt vagytok még ♥
2022. május 9., hétfő
2022. május 7., szombat
2022. május 5., csütörtök
miért, ha nem lehet
Azkaban és Azkaban után, a szokásos diszfunkcionális örökszerelem, de nem, ez még mindig nem olyasmi, amiért szeretni fogtok. Bocsi. :$
2022. május 3., kedd
Hóanyó éjjel
Tél/karácsonyhangulatom van a közelgő nyár örömére. ^^"
(tényleg hozom majd Siriusékat is, bocsibocsi, szét vagyok esve :()
2022. április 29., péntek
2022. április 24., vasárnap
Ez így még biztosan túl korai...
Enid/Teo karácsonyi bigyusz, agyonporcukrozva, rétestészta hosszússágban. Itt-ott felbukkannak üzenetek és utalások szintjén Siriusék, a regénykémre is vannak utalások, de tudom, hogy nem ezért jöttök ide, tudom, hogy senkit nem érdekel, de izé, van, szóval akkor már legyen itt. :$ Ez lenne a legeleje, befejezve még nincs, fogalmam sincs, hány rész jön még, de jön, szóval... bocsi érte. :$ Mentségemre szóljon, hogy nem hagynak mást írni, amíg el nem mesélem a közös kis cuki-nyomi karácsonyukat. ^^"
.png)


.jpg)
.png)
.png)