2022. február 20., vasárnap

bocsi

 bocsi mindenkitől a nemválaszolásért, pár napja minden napom bad heart day, nagyon nem vagyok jól (talán egy hét múlva eljutok egy magándokihoz). egyelőre csak itt kösziköszi, hogy írtatok, jövök majd rendes válaszokkal, ha picit jobban leszek. ♥

2022. február 10., csütörtök

*helyzetjelent*

nem vagyok jól, nagyon nem, írni egy darabig biztosan nem fogok, bocsi mindenkitől. 

update [02.09.]: nem tudom, meddig bírja még a szívem (szívritmuszavarral, szinte állandó palpitációval, mellkasi nyomással, fulladással, felkelni-sincs-erőm fáradtsággal is csak március végére sikerült időpontot szerezni a kardiológushoz), ha nem jelentkezek többet, akkor addig bírta. köszi, hogy olvastatok. ♥

2021. december 23., csütörtök

kérdés-kérés

Szóval az van, hogy a napokban ismételten megkaptam, hogy szarul írok/nem tudok írni -- felsorolom nagyjából az engem ért vádakat, aki egyetért velük, jelezze itt kommentben, hátha tudok még fejlődni. Köszönöm. :)

- a stílusom kizökkentő = élvezhetetlen és olvashatatlan

- nagyon primitív, alacsony köznyelvi színvonalon írok

- olyan nyelvtani és nyelvhelyességi hibáim vannak, amikkel illene általános harmadikba visszatakarodnom

- szimplán nincs érzékem az íráshoz, meg úgy általában a szövegekhez

- nem tudom, hogyan kell Remus/Sirius ficeket írni (bevallom, eddig azt sem tudtam, hogy erre van valami általános szabály vagy előírás)

Lehet folytatni is a listát, ne kíméljetek. ^^"

 

2021. december 22., szerda

Szauna


Roxfort, Tekergők, Lily, James újabb zseniális ötlete. 

Még egy rövidke - a tervezett hosszabb karácsonyi bigyókat nem volt erőm idén sem megírni. :( Ezt meg nagyon nem így akartam befejezni, hosszabb akart volna lenni, lelkizős akart volna lenni, Remus-Sirius sutyorgós akart volna lenni -- de épp nem tudok úgy írni, hogy ne a szórenden görcsöljek (ma megtudtam, hogy amiatt (is) élvezhetetlen-olvashatatlan, amit/ahogy írok :)), szóval befejeztem így. Meh és bocsi érte. :(

2021. december 17., péntek

Csokis keksz

 

Sirius, Remus, Lily, James, süti a Mikulásnak. (... ami nem pont úgy sikerült, mint a fenti képen, de ezt választottam, mert cuki az a kis minisapi. :D)

 

2021. december 12., vasárnap

Kommentelés

Úgy tűnik, vacakol a blogger a kommentekkel - lehet névtelenül is kommentelni továbbra is a blogon, viszont ha nem ugrik fel a kis "nem vagyok robot" ellenőrző ablak, akkor előfordulhat, hogy nem küldi el/késve küldi el a hozzászólást. :/

Hópihék


Roxfort, rövidke, nyálas, pre-slash, vagy olyasmi.

2021. december 5., vasárnap

Karácsonyi bál

Roxfortos, tekergős, (majdnem) első csókos kis valami -- avagy már megint nem azt írom, amit kellene. :$ Boldog Mikulást! ♥