2022. április 24., vasárnap

Ez így még biztosan túl korai...


Enid/Teo karácsonyi bigyusz, agyonporcukrozva, rétestészta hosszússágban. Itt-ott felbukkannak üzenetek és utalások szintjén Siriusék, a regénykémre is vannak utalások, de tudom, hogy nem ezért jöttök ide, tudom, hogy senkit nem érdekel, de izé, van, szóval akkor már legyen itt. :$ Ez lenne a legeleje, befejezve még nincs, fogalmam sincs, hány rész jön még, de jön, szóval... bocsi érte. :$ Mentségemre szóljon, hogy nem hagynak mást írni, amíg el nem mesélem a közös kis cuki-nyomi karácsonyukat. ^^"

100 szó Budapest


Ezeket még a 100 szó Budapest pályázatra pötyögtem valamikor régen, teljesen kimentek a fejemből, de most megtaláltam, és megmutatom őket. A legjobb 100 közé nyilván egyik sem került be, de legalább kihúzhatom a megpróbáltam-listáról ezt is. ^^"

2022. április 15., péntek

Nem jó ez sehogy


Beteg-nyűgös Siriust akartam ápolgatós-pátyolgatós Remusszal, de végül megint oda lyukadtunk ki Siriusszal, hogy nem kellene felnőni. Azért megmutatom, csússzanak csak lejjebb a korábbi bejegyzések. :$

2022. április 8., péntek

Covid-napló - újratöltve, 2022.04.08

update: megint elkaptam. 

Hát emberek, másfél éves önkéntes szobafogsággal is összeszedtem ezt a szart. Ha eltűnök, belehaltam. Addig is küldjétek az Erőt. :(

2022. március 10., csütörtök

Együtt


Füstbe ment tervek -- se Sirius, se én nem így tervezte ezt a bigyuszt, de ez lett belőle. :) Villámrögtönzés Remus szülinapjára, roxfortos, első csókos, szóval csak a szokásos, de legalább van. :$ Boldog szülinapot, Remus! ♥

 (egyszer olvastam csak át, ha láttok benne félrepötyögést, sikítsatok :$)

2022. március 2., szerda

*megint helyzetjelent*

Videóban csacsogok. Én. Igen. Rémisztő a puszta gondolat is, megtekintése csak erős idegzetűeknek ajánlott. :$

2022. február 20., vasárnap

bocsi

 bocsi mindenkitől a nemválaszolásért, pár napja minden napom bad heart day, nagyon nem vagyok jól (talán egy hét múlva eljutok egy magándokihoz). egyelőre csak itt kösziköszi, hogy írtatok, jövök majd rendes válaszokkal, ha picit jobban leszek. ♥

2022. február 10., csütörtök

*helyzetjelent*

nem vagyok jól, nagyon nem, írni egy darabig biztosan nem fogok, bocsi mindenkitől. 

update [02.09.]: nem tudom, meddig bírja még a szívem (szívritmuszavarral, szinte állandó palpitációval, mellkasi nyomással, fulladással, felkelni-sincs-erőm fáradtsággal is csak március végére sikerült időpontot szerezni a kardiológushoz), ha nem jelentkezek többet, akkor addig bírta. köszi, hogy olvastatok. ♥