fanfiction. slash. elhibázott képzeletéletek és hiábavaló képzeletszerelmek. főleg Remus/Sirius.
2014. május 12., hétfő
Évszakok
Gondolatok és négy apró jelenetecske, bennük a fiúk szerelmének története, a roppant elcsépelt
tavasz-nyár-ősz-tél klisére bontva.
Megjegyzés: kísérleti bigyusz, csupagiccs. Szóltam. (Bár a töredékes kis sorokat szeretem benne. :$)
2014. május 9., péntek
Tapmancs bosszúja
2014. május 4., vasárnap
It can't rain all the time
Első háború idején. Félelem, halál, szerelmeskedés. Szívdobbanás, esőcseppek, óraketyegés. Fájdalmasan őszinte Sirius. 18+
Megjegyzés: Május 2-re íródott, két napos késéssel. Előző este A hollót néztem, reggel pedig esett az eső. Jár hozzá ezt-hallgattam-írás-közben zene is: Placebo - Without You I'm Nothing -- ha nem működne a link. És ha érdekel valakit. :$
2014. április 20., vasárnap
Mondtam már, hogy szeretlek?
Párbeszédes (= 100% leírásmentes) kis rögtönzés, Roxfort után, költözés, önálló élet, Sirius és az sz-betűs szó.
2014. április 18., péntek
2014. április 17., csütörtök
Az első
Roxfort, első közös átváltozás, egy kis James-szemszög, egy kis jóbarát!James, Szellemszállás, gyengélkedő, sok-sok édes-béna Remus/Sirius ügyetlenkedés.
Kapcsolódó headcanonom: Remus közvetlenül a holdtölték után (és előtt) jóval merészebb, mint a hónap többi napján - Siriusom meg ritka esetlen és bizonytalan kezdetben, ha az érzéseiről van szó. (Nagyon nem szeretem a nagymenő hódító Sirius-ábrázolást. Ez van.)
2014. március 23., vasárnap
Szíriusz 2.
Remus gondolatok, a függöny utánról. Váltakozó E/1 és E/3, váltakozó múlt és jelen, sötét, véres, durva, könnyes, többet nem lesz ilyen, ígérem. 18+
Megjegyzés: A karakterekkel kísérleteztem, és azt hiszem, túlmentem a határon: nagyon nem így képzelem őket. Szóval az egész bigyó abszolút kísérleti. :$
„Hullongó tollak voltunk egyedül…”
Kihívásra készült, Azkaban utáni nyár. Clarey bétázta, javítgatta, a címet adta, lelkesített. Igazából két történet lett volna, egy slash és egy bromance, előbbi saját célra, utóbbi a kihívásra, de végül csak egy lett, az is az utolsó utáni pillanatban, sírva-szenvedve összehozva. A fiúkat természetesen nem így látom, és utáltam őket így ábrázolni - valószínűleg ezért is olyan béna és idegen és klisés az egész. Nem őszinte. :(
Javít a helyzeten ez a fanart. :D
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)







