fanfiction. slash. elhibázott képzeletéletek és hiábavaló képzeletszerelmek. főleg Remus/Sirius.
2014. augusztus 28., csütörtök
Darabokban
Emlék- és pillanattöredékek, az első roxforti vonatúttól a függönyig.
Megjegyzés: nevek szándékosan nem szerepelnek benne - szerintem érthető így is, mikor kiről van szó. A tördelés és megfogalmazás szintén kísérletezés volt, ahogy a karakterekkel is eljátszottam kicsit, főleg a Roxforti években. Azt nagyon nem így képzelem amúgy. :)
Kép innen.
kategória:
Azkaban,
Azkaban után,
Remus/Sirius,
Roxfort,
Roxfort után - Azkaban előtt,
Tonks
2014. augusztus 19., kedd
2014. július 14., hétfő
A meccs
1978, foci VB, döntő, Argentína-Hollandia, James rajong, Sirius nem rajong, de azért együtt a négy Tekergő, Potterék szeszélyes televíziója előtt. Komolytalan civódások és komoly párkapcsolatok.
Megjegyzés1: Van benne egy kis visszaemlékezés/kitekintés: az egy másik bigyuszhoz szánt ötlet volt, de végül beépítettem ide, a fiúk kezdeti kapcsolatát pedig megpróbáltam egy kicsit másként látni, kicsit kevésbé rózsaszínnek és egyértelműnek (Remus részéről legalábbis).
Megjegyzés2: Focis háttértudást nem igényel. A fiúk sem értenek hozzá. :D
2014. június 18., szerda
Mint régen
E/2, Azkaban után, konkrétan 1996. június 18. Megtört Sirius, gyönyörű Sirius, szerelmes Remus. Tonks-említés. Egy nap híján húsz év. Habos, rózsaszínű emlék-sütemény. Függöny. Megjegyzés: A linkelt zene (Placebo - Pierrot The Clown) szövegileg egyáltalán nem kapcsolódik - hangulatilag viszont igen, legalábbis ezt hallgattam írás közben.
2014. június 15., vasárnap
"Három dolog..."
Tömény Remus-imádat. ^^ Címet egyáltalán nem találtam neki, szóval kénytelen voltam a kezdőmondatot kölcsönvenni - de tényleg köze sincs az egészhez. :$ (vagyis nem három dologról van szó, hanem Remus minden egyes, imádatos képzeletporcikájáról - úgy, ahogy Sirius látja. És Sirius röhejesen szerelmesen látja.)
2014. május 12., hétfő
Évszakok
Gondolatok és négy apró jelenetecske, bennük a fiúk szerelmének története, a roppant elcsépelt
tavasz-nyár-ősz-tél klisére bontva.
Megjegyzés: kísérleti bigyusz, csupagiccs. Szóltam. (Bár a töredékes kis sorokat szeretem benne. :$)
2014. május 9., péntek
Tapmancs bosszúja
2014. május 4., vasárnap
It can't rain all the time
Első háború idején. Félelem, halál, szerelmeskedés. Szívdobbanás, esőcseppek, óraketyegés. Fájdalmasan őszinte Sirius. 18+
Megjegyzés: Május 2-re íródott, két napos késéssel. Előző este A hollót néztem, reggel pedig esett az eső. Jár hozzá ezt-hallgattam-írás-közben zene is: Placebo - Without You I'm Nothing -- ha nem működne a link. És ha érdekel valakit. :$
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)







